Get Adobe Flash player

Karakelle: Ergan Dağı Dünyanın Davos'u olacak.

AK Parti Millettveki adayları Sebahattin Karakelle, Burhan Çakır, İl Genel Meclisi Başkanı Ünal Tuygun, İl Başkanı Salih Eğinlioğlu, Merkez İlçe Başkanı Cemalettin Başsoy ve çok sayıda AK Partili teşkilat üyeleri Yaylabaşı Belde halkını ziyaret etti.

Yaylabaşı Belde Belediye Başkanı Muammer Oğuz yaptığı konuşmada ; Yayalabaşı beldesini Erzincan da bir marka yerleşim yeri yapmaya çalıştık ve bunu da başardık. Bu çalışmalarımız Bakan beyimizin ve partimizin sayesinde olmuştur.
AK Parti İl Başkanı Salih Eğinlioğlu da konuşmasında, Ergan dağı kış turizm yavaş yavaş şekillendiği bu projede Hükümetimiz, Bakanımız ,milletvekillerimizin ve Erzincan halkının üzerine düşen görevlerini tam zamanında ve doğru zamanlamalarla ile yapılarak şehrimizin kullanımına sunulacaktır.
Bu projeye Yaylabaşı halkının hazırlıkları yapması lazım,burada düşünün ki çok yogun miktarda turist kitlesi gelecek ve beldeyi ziyaret edecek.beldenin  yetiştirdiği ürünleri alacak. Böylelikle belde halkının gelir düzeyi yükselecek.dedi

Sebahattin Karakelle konuşmasında ise; tüm Erzincan,hepimizin 225 bin can Erzincanlıların rüyalarını gerçekleştirdik.yapılan icraatlar ezberlerimizi bozdurdu.Ergan dağı Erzincan ın değil, Türkiye nin değil, dünyanın Davosu olacak.Nasip olursa bu kış turizimi yapmak için Fransa dan , Romanya dan ve Avrupa ülkelerinden turist göreceğiz.
Ayrıca 23 Mayıs'ta Bakanımız İzmir den gelecek havaalanında çoşkulu bir karşılama yapacagız. Tüm belde halkını havaalanı da davet ediyorum."dedi.

 
Bulut Sunucu
Hosted Exchange