Get Adobe Flash player

AK Parti'den Uluköy Beldesine Ziyaret

AK Parti Millettveki adayları Sebahattin Karakelle, Burhan Çakır, İl Genel Meclisi Başkanı Ünal Tuygun, İl Başkanı Salih Eğinlioğlu, Merkez İlçe Başkanı Cemalettin Başsoy ve çok sayıda AK Partili teşkilat üyeleri Uluköy Belde halkını ziyaret etti.

Uluköy Belde Belediye Başkanı Kocatürk yaptığı konuşmada; İş başına geçtikten sonra Tedaş la yapmış olduğumuz çalışmaların sonucunda güzel bir trafoya kavuştu beldemiz ve kısmi olarakta merkezi yer altı kablosu ile döşendi. Bakanımızın ve milletvekilimizin destekleriyle de bu çalışmalar hızla sonuca ulaştı. Bir diğer çalışmamızda kanalizasyonla ilgili ve bu çalışmamızda hızla sürmekte ve kısa sürede bu çalışmamızda bitirerek belde halkımıza daha iyi bir hizmet sunma konusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.
Merkez İlçe Başkanı Cemalettin Başsoy yaptığı konuşmasında; değerli arkadaşlar gerçekten 8 yıl içerisinde Türkiye’de yapılanları hiç kimse göz ardı edemez. Sayın genel Başkanımız R. Tayyip Erdoğan ve onun kadroları sayesinde Erzincan’da Sayın Bakanımız Binali Yıldırım ve Milletvekilimiz Sebahattin Karakelle’nin gayretleriyle ülke genelinde ve Erzincan’da çok büyük hizmetlere AK Parti imzasını atmıştır. Dedi.
İl Genel Meclisi Başkanı Ünal Tuygun Yaptığı konuşmada; bizim küçük beldemizin sıkıntıları çok. Yeni çıkan kanunla belediye işçileri ile ilgili olarak kanunda düzenlemeye gidilecek. Belde nüfusunun belirli bir ölçüde olması gelirin düşük olmasına ve buna bağlı olarakta gelen hizmetlerin azalmasına neden oluyor ama biz bu azalan hizmetleri Bakanımız ve Milletvekilimiz sayesinde arttırdık. Dedi.
İl Başkanı Salih Eğinlioğlu yaptığı konuşmada; değerli dostlar hepinizin bildiği gibi Başbakanımız dik duran, içte ve dışta çok büyük itibar gören dünya lideridir ve Türkiye’nin gururudur. Eğitimde, sağlıkta, ulaşımda ve her konuda büyük projeler ortaya kondu ve bunların birçoğu hayaldi ama  AK Parti bu hayalleri gerçeğe dönüştürdü. Allah’ın izni ile bu hizmet 12 Hazirandan sonra kaldığı yerden devam edecektir. Halkın AK Parti’ye olan sevdası ve AK Parti’nin de hizmet anlayışı ve çalışmalar sayesinde partimiz yeniden tek başına iktidara gelecektir ve istikrar devam edecektir. Dedi.
Milletvekili adayı Burhan Çakır yaptığı konuşmada; Beldemiz Uluköy’e baktığımız zaman her yerde AK Parti’nin hizmetlerini görebilmek mümkün ama rakiplerimizin bu belde ve diğer birçok yerde olduğu gibi tek bir dikili ağacı bile yoktur ve Uluköy halkı bu gerçeği her zaman görmüştür ve görmeye devam edecektir. Başbakanımızın liderliğinde Bakanımızın destekleriyle Uluköy’e yatırımlar her yerde olduğu gibi hız kesmeden devam edecektir. AK Parti’nin vizyonu 2023 ve bu vizyon tüm Türkiye ve Erzincan için kalkınma anlamına gelmektedir. Bu anlayışla istikarın devamı için biz AK Parti olarak 2023’e hazırız. Dedi
Milletvekili Adaylarından Sebahattin Karakelle yaptığı konuşmada; Değerli hemşerilerim sizlere Erzincan sevdalısı, ezberleri bozan, hepimizin rüyalarını gerçekleştiren, hizmet adamı, gönül adamı Sayın Bakanımız Binali Yıldırım’ın selamlarını getirdik kendisi her ne kadar İzmir’den aday olsa da aklı ve gönlü Erzincan’dadır. Yapılan yapılacak olan yatırımlar yine Bakanımızın büyük destekleriyle devam edecektir. Bakanımızın Erzincan sevdası hiçbir zaman bitmez Erzincan’da yatırımlar hız kesmeden devam edecektir. Türkiye’de ve Erzincan’da istikrar sürecektir ve bunu sağlayabilecek tek parti AK Parti’dir. Erzincan 2023’e yani Cumhuriyet’imizin yüzüncü yılına büyük hedeflerle hazırdır. Dedi.

 
Bulut Sunucu
Hosted Exchange