Get Adobe Flash player

Binali Yıldırım 23 Mayıs'ta Erzincan'a Geliyor.

Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle basın toplantısı düzenleyerek eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın Erzincan’a gelişiyle ilgili program hakkında bilgi vererek Erzincan halkını programa davet etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Erzincan milletvekili Sebahattin Karakelle, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, milletvekili adayı Burhan Çakır AK Parti İl Başkanı Salih Eğinlioğlu, İlçe Başkanı Cemalettin Başsoy partililer basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldiler. Kahvaltı sonrası basın toplantısı düzenleyen AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın ilk kez yapılacak olan İzmir Erzincan  uçak seferiyle ilimize gelerek bir dizi açılış ve temel atma programına katılacağını belirtti. Karakelle “ Erzincan 23 Mayıs Pazartesi günü farklı bir gün yaşayacak coşkulu bir gün yaşayacak. Nasip olursa 23 Mayıs Pazartesi günü saat 8.30’da eski Ulaştırma Bakanımız Binali Yıldırım bey Erzincan’a gelecek.


İzmir Erzincan kardeş şehir ilan edildi ilk uçak seferinde de bakanımız Erzincan’a gelecek bundan sonrada uçak seferlerimizde devam edecek. Bu vesileyle 23 Mayıs Pazartesi saat 8.30 da havaalanında bakanımızı karşılamaya davet ediyoruz. Havaalanındaki programından sonra hepimizin uzun yıllardır heyecanla beklediğimiz eğitim ve araştırma hastanemizin açılışı yapılacak. Yine aynı yerde canlı yayın ile Kızılay maden suyu fabrikasının temel atma töreni yapılacak. Kızılay maden suyunun 20 trilyon liralık bir maden suyu fabrikası yatırımının temeli atılacak. Kızılay’a ait afet koordinasyon merkezinin açılışı yapılacak. Tüm hemşerilerimizi yapılacak programlarımıza davet ediyoruz” diye konuştu.

 
Bulut Sunucu
Hosted Exchange