Get Adobe Flash player

Erzincan Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar.

Erzincan Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar.


AK Parti Erzincan Milletvekilli Sebahattin Karakelle ile CHP Milletvekili Dr. Muharrem Işık, İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Nebahat Fırat Bayraktar'dan mazbatalarını aldılar.


Erzincan Adliyesi Seçim Kurulu Başkanın odasına ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Muharrem Işık ardından Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Sebahattin Karakelle gelerek mazbatalarını aldı. Mazbatasını aldıktan sonra hayırlı olsun dileklerinde bulunan Muharrem Işık “12 Haziran tarihinde yapılan seçimlerde halkımızın teveccühü ile seçildik. Mazbatamız halkımıza ve ülkemize hayırlı olsun herkese teşekkür ediyorum” dedi. Daha sonra İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Nebahat Fırat Bayraktar'ın yanına gelen Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Sebahattin Karakelle mazbatasını aldı.

Erzincan’da yüzde 58 oy alarak birinci parti olduklarını oy veren vermeyen herkese teşekkür ettiğini ifade eden AK Parti Milletvekili Sebahattin Karakelle “Hemşerilerimizin vekalet namesi olan evrağı mazbatamızı aldık. 12 Haziran 2011 milletvekilliği genel seçimlerinin ülkemiz Erzincan’ımız için hayırlı olmasını cenabı haktan niyaz ediyorum. Çok şükür milletimiz hizmetin adresi olan AK Partiyi üçüncü dönem tercih etti. İki vatandaşımızdan biri AK Partiyi tercih ederek oylarını verdi. Erzincan da hemşerilerimiz hamdolsun AK Partinin Erzincan’a yapmış olduğu hizmetlerini projelerini gelecek adına yapacağı hizmetleri taktir ederek oyların yüzde 58’ini AK Partiye verdiler. 74 bin oyu partimize veren tüm halkımıza teşekkür ediyoruz. Bu günden sonra bizim partimiz Erzincan partisi bize oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyoruz. Gönlümüz arzu ediyordu ki ikinci Milletvekilliğini de alalım ama Erzincan’da parçalı bir siyaset var belki biz hizmetlerimizi iyi anlatamadık milletvekili sayısının üç değil 2 ye düştüğünü iyi anlatamamış olmalıyız. 225 bin hemşerimizle birlikte hizmet sancağını şehrimizin her köşesine taşımaya çalışacağız” dedi.

 
Bulut Sunucu
Hosted Exchange