Get Adobe Flash player

Karakelle; Tek Gücümüz Millet Sevdasıdır.

Karakelle yaptığı açıklamada şunları söyledi; 12 Haziran 2011 Milletvekili Genel Seçimleri bütün sonuçları ile ülkemize Erzincan’ımıza ve Milletimize hayırlı olsun.
Bu seçim sonuçlarının ilimize ülkemize ve tüm dünya barışına katkı sağlayacağına yürekten inanıyorum.
Gerçekleştirdiğimiz bu seçimlerde AK Parti olarak, Türkiye genelinde ve Erzincan’ımızda her iki seçmenden birinin oyunu almış olmanın sevincini yaşıyoruz. 21 Milyon vatandaşımızın teveccühüne mazhar olmanın sevincini yaşıyoruz.
Bizim sevincimiz bizim gibi düşünmeyenlerin asla üzüntüsü olamaz. Olmamalıdır. Zirâ AK Parti olarak bugüne kadar birlik siyaseti yaptık; bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Asl olan Türkiye’nin kazanmasıdır; Milletimizin kazanmasıdır.
Bu seçimlerin galibi 74 milyon insanıyla Türkiye’dir; bu aziz millettir. Çünkü bizim tek bir güç kaynağımız var. O da millet sevdasıdır; memleket aşkıdır.
Bu vatanı bütün insanlarıyla, bütün şehirleriyle, acılarıyla, kederleriyle, sevinçleriyle, bütün renkleriyle seven bir iktidar yine bu yüce milletten yetki almıştır.
Değerli hemşerilerim;
Erzincan’ımızda AK Partiye onun icrââtlarına, onun çalışmalarına, onun hizmetlerine ve onun projelerine %58 gibi büyük bir yüzde ile 73.800  oy vererek destek oldunuz. Mevcut gücümüze güç kattınız. Bizler AK Parti olarak gücümüzü milletten alıyoruz. Yetkimizi sizlerden alıyoruz. Bu nedenle milletin iradesini emanet olarak omuzlarımızda taşıyoruz. Aynı şekilde hesabımızı milletimize verir, muhasebemizi milletin önünde yaparız. Gerçekleştirdiğimiz seçimlerde de milletimiz, verdiği büyük destekle AK Partiyi ibrâ etmiştir.
Bugün sandıkta millet iradesi, “İstikrâr sürsün Erzincan büyüsün, İstikrâr sürsün Türkiye büyüsün” şeklinde tecelli etmiştir.
24. Dönemde Erzincan’ımıza hizmet aşkımız sizlerin artan destekleriyle devam edecektir. Hizmet sancağı ilimizin her yöresine, her köşesine dikilecek, doğunun parlayan yıldızı Erzincan, Problemlerinden arınmış yatırımlarıyla büyümüş, refah seviyesi yükselmiş, bir marka şehir olma yolunda hızla ilerleyecektir.
Bu seçim süresince başta AK Parti teşkilatı olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyor, 24. Yasama Dönemin  ilimize hayırlar getirmesini diliyorum.

 
Bulut Sunucu
Hosted Exchange