Get Adobe Flash player

Polis Teşkilatımızın 168. Kuruluş Yıldönümü

Polis Teşkilatımızın 168. Kuruluş Yıldönümü

Bağrından çıktığı Yüce Milletin milli ve Manevi değerleriyle yetişmiş, vatan ve Bayrak sevgisiyle yoğrulmuş, kendi huzurunu vatandaşın huzuruna vakfetmiş polisimizin teşkilatının 168. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum.

Polisimiz, Türk Milletinin can,mal,namus,vatan,bayrak gibi en temel kutsal değerlerin, emniyetini sağlamak için can siperane olarak görev yapmaktadır.

Gerek yaptığı görev ve gerekse verdiği güven ile milletimizin gönlündeki itibarlı yerini her zaman hak etmektedir.

Polis, devlet ile vatandaş arasındaki diyaloğun en önemli basamağı olması yanında, suç ve suçlularla zaman mefhumu gözetmeksizin zor şartlarda bile görev yapabilecek bir misyonu üstlenmiştir. Çağın her türlü teknolojik imkanını kullanabilme yanında gelişime yönelik projeleri de hayata geçirmektedirler.

Bilişim teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte  dünyada ortaya çıkan sosyal, kültürel  ve ekonomik, gelişmelere paralel olarak, milletimizin değişen beklentilerine cevap vermek adına da polisimiz sürekli kendini yenilemektedir. Bugün Polis Teşkilatımızın geldiği nokta her türlü takdirin üzerindedir.

Kamu düzeninin mimarı Polis Teşkilatımızın 168. Kuruluş yıl dönümünde  tüm Emniyet mensuplarının gününü kutluyor. Sağlıklı günler diliyor. Görevleri başında şehit olan Polislerimize rahmetler diliyor.

Aziz Hemşehrilerimize saygılar sunuyorum.


Sebahattin KARAKELLE   
Erzincan Milletvekili

 
Bulut Sunucu
Hosted Exchange